Klasa 2b sadzi drzewa
Autor: UN 9 czerwca 2019

Dnia 6 czerwca klasa 2b wybrała się na eko happening  „Naturalnie-Kulturalnie”. Po obejrzeniu przedstawienia na temat segregacji śmieci  przygotowanego przez młodsze dzieci  ozdobiliśmy domki dla wolno żyjących kotów. Dowiedzieliśmy się jak należy zachowywać się w lesie i dlaczego nie wolno w nim śmiecić. Mogliśmy również sami posadzić drzewo- jarzębinę. Zabawa była udana, a w drodze powrotnej wstąpiliśmy dla ochłody na smaczne lody.

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij