Obóz sportowy świetna sprawa
Autor: admin@sp3 17 czerwca 2019

W dniach 12 i 13 czerwca na zakończenie roku szkolnego klasa sportowa 2a pojechała na kolejny obóz sportowy do ośrodka h2o w Kiczycach. Mali sportowcy byli już tam w ubiegłym roku, a ponieważ miejsce bardzo się spodobało, pojechali tam po raz drugi. Tym razem animatorzy przygotowali nowe programy „Misja Sputnik” i „GPS”. Były zabawy integracyjne, sportowe, praca z mapą, podchody, edukacyjne zagadki i szyfry, budowle konstrukcyjne z klocków i zabawy plastyczne. W wolnym czasie oczywiście dzieci rozgrywały mecze sportowe, bawiły się i wypoczywały. To był udany wyjazd. Zobaczcie zdjęcia.

Helena Glos