Obóz sportowy świetna sprawa
Autor: admin@sp3 17 czerwca 2019

W dniach 12 i 13 czerwca na zakończenie roku szkolnego klasa sportowa 2a pojechała na kolejny obóz sportowy do ośrodka h2o w Kiczycach. Mali sportowcy byli już tam w ubiegłym roku, a ponieważ miejsce bardzo się spodobało, pojechali tam po raz drugi. Tym razem animatorzy przygotowali nowe programy „Misja Sputnik” i „GPS”. Były zabawy integracyjne, sportowe, praca z mapą, podchody, edukacyjne zagadki i szyfry, budowle konstrukcyjne z klocków i zabawy plastyczne. W wolnym czasie oczywiście dzieci rozgrywały mecze sportowe, bawiły się i wypoczywały. To był udany wyjazd. Zobaczcie zdjęcia.

Helena Glos

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij