Klasa dwujęzyczna
Autor: admin@sp3 17 czerwca 2019

Na drzwiach szkoły (w budynku nr 1 i 2) została umieszczona lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik testu predyspozycji językowych do klasy 7 dwujęzycznej.

Przypominamy, że do 24 czerwca należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 3  (budynek nr 2 – ul. Ks. Klimka 7) świadectwo promocyjne do klasy VII.  

Lista uczniów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostanie podana 26 czerwca 2019r.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij