„Książka dla Domu Seniora”
Autor: admin@sp3 18 czerwca 2019

Zakończyliśmy akcję „Książka dla Domu Seniora” . Mimo że akcja była organizowana w naszej szkole już kolejny rok, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem Uczniów i Rodziców. Zebraliśmy sporą ilość pięknych i w doskonałym stanie książek , czasopism i magazynów. Teraz wszystkie książki pojadą do Domu Seniora „Wigor”. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij