„Piękna nasza Polska cała”
Autor: admin@sp3 19 czerwca 2019
Wraz z końcem roku szkolnego kończymy nasz udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna nasza Polska cała”. Miał on na celu rozwijać u dzieci szeroko rozumiany patriotyzm oraz zachęcać do poznawania pięknej Polski. Dzieciom bardzo projekt się podobał, z pewnością w przyszłym roku będziemy zaangażowani w III edycję:) Oto piosenka finałowa projektu w wykonaniu dzieci z klas: 1a, 2b, 3b.
Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij