Rok szkolny za nami! Das Schuljahr ist zu Ende!
Autor: RS@sp3 19 czerwca 2019

Rok szkolny za nami! Das Schuljahr ist zu Ende!

Za nami również kolejny rok nauki języka niemieckiego mniejszości narodowej. Dzieci z klas 2b, 2c i 3b uczące się tego języka przygotowały dla swoich koleżanek i kolegów przedstawienie o Czerwonym Kapturku. 

Poniżej kilka zdjęć, a na nich Czerwony Kapturek – Rotkäppchen, wilk – der Wolf, myśliwy – der Jäger, mama – die Mama, babcia – die Oma, narrator  – der Erzähler  oraz drużyna reklamowa – das Werbungsteam.

 

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij