Rok szkolny za nami! Das Schuljahr ist zu Ende!
Autor: RS@sp3 19 czerwca 2019

Rok szkolny za nami! Das Schuljahr ist zu Ende!

Za nami również kolejny rok nauki języka niemieckiego mniejszości narodowej. Dzieci z klas 2b, 2c i 3b uczące się tego języka przygotowały dla swoich koleżanek i kolegów przedstawienie o Czerwonym Kapturku.

Poniżej kilka zdjęć, a na nich Czerwony Kapturek – Rotkäppchen, wilk – der Wolf, myśliwy – der Jäger, mama – die Mama, babcia – die Oma, narrator  – der Erzähler  oraz drużyna reklamowa – das Werbungsteam.