Nareszcie lato! Endlich Sommer!
Autor: Oz@sp3 20 czerwca 2019
Uczennice i uczniowie dwóch grup z klas 1-3 bawili się wspólnie na jednej z ostatnich lekcji jezyka niemieckiego mniejszości narodowej – zatańczyli i zaśpiewali piosenkę powitalną, zagrali w domino poznając nowe słówka związane z letnią tematyką, a przede wszystkim – nawiązali nowe znajomości tworząc wspólnie wakacyjne plakaty, które możecie zobaczyć w holu, przy wejściu do szkoły w budynku SP3.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij