Informacja dla rodziców
Autor: admin@sp3 22 sierpnia 2019

W związku ze zmianą regulaminu przyznawania Stypendiów Prezydenta Miasta Żory dla uczniów, informujemy,  że wnioski składają rodzice w terminie do 31 sierpnia 2019r.

Regulamin przyznawania stypendiów oraz wzór wniosku znajdują się na stronie BIP UM Żory.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij