Siatkarki i siatkarze ciężko pracują
Autor: KK@sp3 3 września 2019

Rok szkolny i obowiązki z nim związane dopiero się rozpoczyna… przynajmniej dla większości uczniów. Siatkarki i siatkarze z klasy VIIIa oraz część dziewczyn z klasy VIa rozpoczęli treningi już 5 sierpnia. Następnie w dniach 19-27 sierpnia wzięli udział w obozie siatkarskim w Rewalu. Po powrocie dziewczyny z klasy ósmej zagrały trudny, dwudniowy turniej w Pszczynie.

Przed nami sezon ligowy i mecze na hali MOSiR. Zapraszamy całą społeczność szkolną do kibicowania. Terminy spotkań poszczególnych grup na stronie klubowej muks-sari.eu.