Klasy pierwsze spotykają się z policją
Autor: UN 25 września 2019

Dnia 20 września gościliśmy w szkole policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego w Żorach. Celem spotkanie było przypomnienie zasad ruchu drogowego dla pieszych i rowerzystów. Pierwszoklasiści świetnie poradzili sobie z zagadkami, które przygotowywał im SpongeBob. Bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach i mieli mnóstwo pytań . Teraz na pewno powrót do domu stanie się jeszcze bezpieczniejszy.
Dziękujemy za zaangażowanie policjantom z WRD.

Magdalena Oparowska-Kozyra

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij