Kreatywnie!
Autor: MF@sp3 30 września 2019

W ramach naszych post-projektowych działań, chcemy w tym roku szkolnym włączyć się do Olimpiady Kreatywności: Destination Imagination. Grupa twórczych uczniów z klas szóstych uczestniczy w zajęciach, których celem jest rozwijanie swojej kreatywności, a docelowo udział w olimpiadzie kreatywności, podczas której chcemy zaprezentować dwa projekty. Jeden z nich ma charakter społeczny i jest grą, którą wymyśliła nasza wychowawczyni, pani Monika Frysz, i którą można wykorzystywać przy wszelkich okazjach. Do tej pory wykorzystaliśmy ją organizując dla starszych kolegów zabawę podczas Dnia Języków Obcych.

Jednocześnie ten właśnie projekt zarejestrowaliśmy na platformie eTwinning mając nadzieję na nawiązanie kontaktów rówieśnikami z jakiejś europejskiej szkoły, która będzie chciała z nami zagrać i tworzyć nowe „karty pytań i odpowiedzi”

Drugim projektem ma być artystyczne przedstawienie najważniejszych wydarzeń w historii naszego kraju. Nad tym jednak jeszcze pracujemy.

O wszystkim, co się tu dzieje będziemy Wam opowiadać słowem i obrazem.

Tymczasem przedstawiamy kilka zdjęć procesu twórczego. Oto jak tworzyliśmy kartoniki potrzebne do naszej gry.