Dzień Chłopca w 1b i 1d
Autor: UN 4 października 2019

Obie klasy rozpoczęły przygodę z kodowaniem. Wykorzystując maty do kodowania oraz mnóstwo kolorowych kubeczków pod dyktando nauczyciela stworzyli piękne motyle dla chłopców. Dalsza część zadania polegała na symetrycznym odbiciu połówki owada- dzieci poradziły sobie świetnie, a to dopiero początek. W ramach tego święta klasy pierwsze odwiedziły Figlolandię i wspólnym zabawom nie było końca. Nie obyło się bez „trudnych” zadań na miarę prawdziwego chłopaka: zjedzenie cytryny, zagadkowe balony, malowanie z zamkniętymi oczami czy znawcy marek samochodowych- to tylko niektóre z konkurencji. Klasom wspólny Dzień Chłopca bardzo się podobał, na pewno to jeszcze powtórzymy. Może znów kodując?

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij