DZIEŃ CHŁOPAKA W STACYJKOWIE
Autor: UN 7 października 2019

30 września klasy 2b i 2c postanowiły świętować Dzień Chłopaka w “Stacyjkowie” w Rudach Raciborskich. Na dzieci czekało wiele atrakcji: przejazd kolejką wąskotorową, wyścigi drezynami oraz wesoła zabawa w parku linowym.Wszystkim bardzo się tam podobało – polecamy to miejsce innym.

Uczniowie klasy 2b i 2c z wychowawczyniami

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij