„Trójka” najlepszą szkołą w biegach przełajowych
Autor: KK@sp3 8 października 2019

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce w powiatowych zawodach w biegach przełajowych. Łącznie w zawodach wzięło udział 58 uczniów z klas 1 – 8. Wszyscy zdobywali punktu do klasyfikacji ogólnej szkół. Niektórzy wywalczyli również nagrody indywidualne:
Mikołaj Mazur 1a – II miejsce
Martyna Met 2a – I miejsce
Adam Żyrek 2a – II miejsce
Maksymilian Pustelnik 2a – III miejsce
Julia Murach 5a – III miejsce
Jakub Bonar 5a – II miejsce
Oliwia Mach 6a – II miejsce
Kinga Bartosik 6a – III miejsce

Ponadto na podium stanęły również nasze sztafety:
I MIEJSCE 6x800m dziewczęta rocznik 2007 i młodsze w składzie: Hanna Seibel, Zofia Ciupka, Julia Witoszek, Kinga Bartosik, Zuzanna Biodrowicz, Olivia Panajotow
I MIEJSCE 6x800m dziewczęta rocznik 2005 i 2006 w składzie: Marta Wacławczyk, Oliwia Gawlik, Julia Jabłonka, Wiktoria Jakubów, Wiktoria Lisowska, Aleksandra Dominiak, Ostalecka Natalia
II MIEJSCE 6x1000m chłopcy rocznik 2007 i młodsi w składzie: Bartosz Guziuk, Maksymilian Mazur, Jan Krzak, Wiktor Wychrystenko, Brajan Białkowski, Bartosz Waldon

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy !!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij