Konto Rady Rodziców
Autor: admin@sp3 8 października 2019

Numer konta Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3, na które można wpłacać składki na RR:

04 8456 0009 2001 0028 2464 0001

BANK SPÓŁDZIELCZY W ŻORACH

UL. MĘCZENNIKÓW OŚWIĘCIMSKICH 28

44-240 ŻORY

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij