MŁODZI GŁOSUJĄ
Autor: RS@sp3 8 października 2019

 

Uwaga ósmoklasiści!

W czwartek, 10 października, w godzinach od 9.30 do 11.20 zapraszamy Was do wzięcia udziału w programie przygotowanym przez CEO (Centrum Edukacji Obywatelskiej)  pod hasłem „Młodzi głosują”.  Będziecie mieli okazję oddać swój głos na jedną z partii w naszym okręgu wyborczym.  Wasze głosy to symulacja prawdziwych wyborów, ponieważ celem akcji jest kształtowanie postawy obywatelskiej wśród młodzieży – zachęta do udziału w wyborach parlamentarnych po osiągnięciu przez Was pełnoletności.

Akcja ta jest akcją edukacyjną, ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie wspiera żadnego z kandydatów, komitetów wyborczych czy reprezentowanych przez nie partii. Informacje o głosowaniu uzyskacie od p. Marii Strzelczyk na przedmiocie Wiedza o społeczeństwie, dodatkowo przygotowaliśmy dla Was gazetkę na II piętrze m.in. ze wzorami kart do głosowania, a w organizację akcji włączyły się panie Bogna Jurkowska-Paduch i Monika Michalska oraz przedstawiciele klasy 8b.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij