Świat kolekcji
Autor: DK@sp3 8 października 2019

Zbiór wyjątkowych kolekcji mogli podziwiać uczniowie klasy 2b, którzy wybrali się do Muzeum Miejskiego w Żorach. Oprócz zwiedzania był również pokaz slajdów, praca w grupach i zajęcia plastyczne. Warto chodzić do muzeum 🙂

                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Wychowawczyni

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij