Europejski Dzień Języków w budynku SP3
Autor: RS@sp3 8 października 2019

      Wciąż jeszcze można obejrzeć gazetkę z okazji Europejskiego Dnia Języków znajdującą się holu budynku SP3.  Młodsze dzieci uczące się języka niemieckiego mniejszości narodowej wraz z paniami Moniką Korpyś i Marią Strzelczyk bawiły się kodami QR. Na początku tylko je skanowaliśmy, a potem próbowaliśmy kolorować. Pod naszymi kodami ukryły się różne niemieckie słówka – wszystkie były bardzo łatwe – zgodnie z zasadą przewodnią – Deutsch ist einfach! Niemiecki jest łatwy!

Jeśli nie mieliście okazji zeskanować kodów – podajemy przykładowe słówka ukryte pod kodami:

* auto – das Auto

* pomidor – die Tomate

* banan – die Banane

* kino – das Kino

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij