Ślubujemy!
Autor: Op@sp3 16 października 2019

W czwartek 10 października pierwszaki przeżywały uroczystość Ślubowania i pasowania na uczniów klasy pierwszej. Na sali gimnastycznej w obecności dyrekcji szkoły i rodziców uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie. Po ślubowaniu odbyła się cześć artystyczna, a na koniec Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania na ucznia. Następnie świeżo upieczeni uczniowie w klasach podpisali kontrakt, odbijając kciuk obok swojego imienia. Na pamiątkę każdy uczeń dostał pamiątkowy dyplom oraz linijkę ze swoim imieniem. Uroczystość była bardzo podniosła, a dzieci spisały się na medal. Podczas występów zaprezentowały swoja wiedzę, recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Teraz mogą ze zdwojonymi siłami przystąpić do nauki w naszej szkole jako uczniowie klasy 1.

Wychowawcy klas 1

 

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij