KONKURS RECYTATORSKI LITERATURY SAKRALNEJ
Autor: UN 16 października 2019

1 października w Zespole Szkół Społecznych im. Wspólnej Europy zgromadzili się najlepsi recytatorzy i miłośnicy poezji z całego regionu. Wzięli udział w IX EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO LITERATURY SAKRALNEJ. Konkurs ten był poświęcony twórczości księdza doktora Wiesława Hudka. Każdy uczestnik przygotował utwór poetycki i fragment prozy z bogatego dorobku ks. poety. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy 5c- Paulina Lorke i Laura Winkler. Obydwie pokazały się z jak najlepszej strony; jako najmłodsze – pokonały wielu starszych rywali i zdobyły zaszczytne III miejsce!!!!

Po raz drugi- nasze laureatki recytowały utwory ks. Hudka podczas Koncertu Laureatów- 8 października  w ramach wydarzenia festiwalowego „Fide at amore” . Tam pokazały się szerszej publiczności.  Paulinie i Laurze serdecznie gratulujemy!!!

 

C. Piontek, B. Oelszlaeger

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij