Auf der Suche nach Herbst… – W poszukiwaniu jesieni…
Autor: RS@sp3 17 października 2019

Uczniowie i uczennice z klas 1b, 3b i 3c uczący się języka niemieckiego wybrali się ostatnio na spacer w poszukiwaniu skarbów jesieni. Ze znalezionych skarbów wykonali jesienne bukiety i jesienne stworki. Szukając oznak jesieni, zbierali (Kastanien) kasztany, (Eicheln) żołędzie i (Blätter) liście. Nie zabrakło śmiechu i ruchu. Bawili się w berka (Fangen) i chowanego (Verstecken). Była to świetna okazja do poznania nowych słów związanych z jesienią i powtórzenia innych, wcześniej poznanych.  Czasu starczyło im tez na jesienną rymowankę, którą ćwiczyli w parku. Zapraszamy wszystkich uczniów do przyjrzenia się naszej jesiennej gazetce w holu budynku SP3.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij