CodeWeek 2019
Autor: RS@sp3 21 października 2019

Nasza szkoła wzięła udział w obchodach CodeWeek 2019. Podczas zajęć informatyki uczniowie klas 4-8 zgłębiali wiedzę na temat programowania i kodowania. Tworzyli animacje w Scratch oraz poznawali podstawy programowania w języku Python. W czasie zajęć kółka informatycznego uczniowie zrealizowali następujące aktywności:
●Historia Code Week z Uczymy dzieci programować
●Szukamy kodu w codziennych czynnościach z Uczymy dzieci programować
●Kod niejedno ma imię z Uczymy dzieci programować
●Zakodowana orkiestra z Uczymy dzieci programować
●Tworzymy zakodowane obrazy z Uczymy dzieci programować
●Zakodowana gimnastyka z Uczymy dzieci programować
●Rozszerzamy rzeczywistość z Uczymy dzieci programować
●Nasz przyjaciel Scratch z Uczymy dzieci programować
●Zakodowane bajki, baśnie, opowieści z Uczymy dzieci programować
●Zakodowana matematyka z Uczymy dzieci programować

Renata Skóra

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij