Z wizytą w Australii
Autor: DK@sp3 21 października 2019

8 października w klasie 2b odbyły się pierwsze warsztaty podróżnicze z cyklu “Podróże małe i duże”. Do klasy zawitała Pani Anita z wielką walizką pełną niespodzianek i zabrała dzieci w daleką podróż – do Australii. Dzieci miały możliwość obejrzeć fotorelację z prawdziwej podróży, dowiedzieć się mnóstwa ciekawostek dotyczących tego dalekiego kontynentu – zwłaszcza dotyczących zwierząt tam żyjących, a także nauczyły się liczyć do sześciu w języku Aborygenów. To były wspaniałe zajęcia i już nie możemy doczekać się następnych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij