Warsztaty w Studio Działań Artystycznych
Autor: UN 23 października 2019

W minioną środę 23 października uczniowie klasy 3d wybrali się do Studia Działań Artystycznych na warsztaty  ceramiczne. Debeściaki wykonywali jeże i podążali za instruktażem poznając różne techniki tworzenia w glinie oraz wykańczania prac. Bezpośredni kontakt z gliną i praca z nią rozwija umiejętności manualne, relaksuje, pobudza wrażliwość, uczy wytrwałości i cierpliwości. Uczestnicy zajęć zdobyli  wiedzę, dzięki której będą tworzyć własne formy ceramiczne. Zapoznali się również z procesami obróbki ceramiki oraz  zdobieniem.

A  jeże wyszły piękne, z resztą zobaczcie sami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij