Wycieczka do lasu
Autor: UN 17 października 2019

17 października nasza klasa wraz z wychowawcą wybrała się na wycieczkę do lasu. Był piękny, słoneczny dzień. Podróż odbyliśmy pieszo. Przypomnieliśmy sobie przy okazji jak należy bezpiecznie poruszać się w ruchu drogowym. Na miejscu odbyliśmy długi spacer przez las. Obserwowaliśmy przyrodę i zachodzące jesienią zmiany. Poznaliśmy warstwową budowę lasu. Czasami udało się usłyszeć śpiew ptaków. W ogrodzie naszej koleżanki zatrzymaliśmy się na odpoczynek. Mogliśmy się wspólnie pobawić, pograć w piłkę, wspinać, obserwować przyrodę i zjeść ze smakiem zabrane ze sobą kanapki. Piknik  był bardzo udany. Pogoda i humor nam dopisały. Zmęczeni, ale uśmiechnięci wróciliśmy do szkoły. Nasze wesołe miny na zdjęciach świadczą o udanej wycieczce. Z pewnością ją powtórzymy.

 Agnieszka i Oliwia

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij