Ognisko integracyjne klas I
Autor: UN 31 października 2019

Na początku tygodnia klasy pierwsze wybrały się na pierwszą całodniową wycieczkę do szczejkowickiego lasu w okolicach stawu Pławik. Niespodzianek było co niemiara. Największą atrakcją była przejażdżka bryczką z Bursztynkiem i jego mamą. Dzieci podziwiały las jesienią oraz szukały zwierząt pochowanych w lesie. Przypomnieliśmy sobie jak należy się w domu zwierząt zachowywać, a po przejeździe nakarmiliśmy konie. Kolejnym punktem wycieczki było ognisko z kiełbaskami. Wspólnie upiekliśmy chrupiące kiełbaski i zjedliśmy je ze smakiem. Na koniec poruszaliśmy się troszkę podczas zabaw ruchowych. Dzieciom wycieczka bardzo się podobała, a wychowawczynie już zapowiedziały kolejne, równie ciekawe, wyjazdy.

K.Krupa, M. Marczak, M. Oparowska-Kozyra, K. Pinkowicz