Akcja pies dla szkół
Autor: KK@sp3 4 listopada 2019

   W październiku uczniowie klas 5c, 5d, 5e wzięli udział w akcji „Pies dla szkół” w ramach której, uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami schronisk oraz zebrali fundusze za które zostały zakupione dary dla bezdomnych zwierząt. W trakcie spotkania poruszane zostały tematy dotyczące praw zwierząt i właściwej opieki nad nimi. Uczniowie dowiedzieli się również jak sami mogą pomagać bezdomnym zwierzakom. Po prelekcji został wyświetlony film „Był sobie pies 2”. Akcja została zorganizowana we współpracy Multikino Rybnik i Stowarzyszenie „Koty, psy i my”
z Wodzisławia Śląskiego. Wszystkim darczyńcą w imieniu futrzaków bardzo dziękujemy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij