Noc Bibliotek
Autor: RS@sp3 7 listopada 2019

            W nocy z 4 na 5 października jako klasa 6E wzięliśmy udział w ogólnopolskiej imprezie Noc Bibliotek,  która odbyła się  w budynku nr 1 naszej szkoły. W tym roku hasłem przewodnim było: „Znajdźmy wspólny język”. Organizatorkami wydarzenia były panie bibliotekarki: pani Bożena Biłka i pani Alicja Bosak.

            Nocny pobyt w bibliotece szkolnej urozmaicało  wiele atrakcji. Pierwszym punktem programu było odnalezienie ,,zgubionego” klucza do biblioteki za pomocą kodów QR. Po wejściu do biblioteki i przygotowaniu miejsca do snu  każdy uczestnik przedstawił po krótce swoją ulubioną książkę. Następnie wzięliśmy udział w grze bibliotecznej, polegającej na odpowiedzi na ciekawe pytania dotyczące różnych dziedzin, które zadawały nam uczennice starszych klas, stacjonujące w poszczególnych punktach naszej szkoły. Po ukończonej grze zjedliśmy  zamówioną przez panie bibliotekarki pizzę. Po zjedzeniu pizzy i ukończeniu toalety wieczornej obejrzeliśmy niezwykle ciekawy film przygotowany specjalnie na Noc Bibliotek pt. ,,Ptyś i Bill”. Całość skończyła się piątego października już o godzinie siódmej rano.

          Spotkanie to bardzo się nam wszystkim podobało i chyba każdy ma nadzieję, że za rok odbędzie się kolejna edycja. Noc w bibliotece była bardzo ciekawa i myślę, że każdy nauczył się paru nowych rzeczy.

Zofia Ciupka 6e

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij