Majsterkowo
Autor: UN 7 listopada 2019

W piątek 4 października klasa 1c wybrała się do Castoramy na zajęcia w ramach Majsterkowa. Uczniowie ubrani w fartuchy ochronne zabrali się do pracy. Na efekty końcowe nie trzeba było długo czekać. Powstały piękne, jesienne obrazy wykonane ze śrubek, szyszek, liści, kawałków drewna i sznurka. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Wychowawca klasy K. Pinkowicz

 

 

 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij