,,Bomba witaminowa”
Autor: UN 7 listopada 2019

W ramach lekcji  Debeściaki tym razem przygotowali pyszne koktajle owocowe, bo doskonale  wiedzą,  że  aby  być  zdrowym  należy  się  prawidłowo  odżywiać.  Z  myślą  o witaminkach,  postanowili  zrobić   koktajle  owocowe. Aby  jednak  sprostać  takiemu wyzwaniu  dzieci  zapoznały  się  z   budową  i  działaniem  blendera  oraz  miksera.  Zadanie  okazało  się niezwykle proste.  Wspólna praca zaowocowała dużą porcją zdrowego, naturalnego deseru w postaci kolorowego koktajlu.  Zajęcia te pozwoliły uczniom na wykazanie się umiejętnością współpracy w grupie, zaangażowania w działanie oraz doświadczenia nowych działań. Uczniowie z niecierpliwością czekali na efekt końcowy swojej pracy i na chwilę rozkoszy wypijając porcję witamin.

                                   Urszula Niziołek

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij