Kl.2 D w Muzeum Miejskim
Autor: UN 8 listopada 2019

7.11.2019 byliśmy na warsztatach sztuki ekologicznej pt.”Kolekcjonujemy śmieci”. Obejrzeliśmy w jaki sposób i z czego można wykonać „coś z niczego”.
Wysłuchaliśmy mnóstwo ciekawostek dot. kolekcjonowania oraz obejrzeliśmy czasową wystawę kolekcjonerską pt. „Kolekcjoner światów. Henryk Mazurek” (poświęconą podróży po Afryce).

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij