Serce dla Polski
Autor: UN 8 listopada 2019

Świętowanie Niepodległości w klasie 3d upłynęło oczywiście pod znakiem kodowania. Debeściaki wybrali się w podróż po naszej Ojczyźnie. Przewodnikami były ozoboty: Neptun, Syrenka, Lajkonik. Zwiedzaliśmy nasz kraj, słuchając historii o odzyskaniu wolności.Teraz cieszymy się, że możemy żyć w wolnym, swoim kraju i że mamy pokój, możemy spokojnie się uczyć, bawić się, pracować, a także sami o sobie decydować , mogąc mówić i pisać po polsku. Zakodowaliśmy z kubeczków oraz papierowych, małych biało-czerwonych serduszek ,, Serce dla Polski”, z mozaiki ułożyliśmy mapę Polski. Potem przyszedł czas na kolejne wyzwania z naszym nowym przyjacielem- robotem. Zakodowaliśmy mu wycieczkę po Europie. To była doskonała okazja do poznania  nowych ciekawostek o naszych sąsiadach.

Urszula Niziołek i Debeściaki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij