PODZIĘKOWANIA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ !
Autor: UN 11 listopada 2019

W piątek 8 listopada 2019 roku do naszej szkoły dotarł list. Był to szczególny list, ponieważ nadawcą był Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Andrzej Duda. List był podziękowaniem za aktywny udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym Piękna Nasza Polska Cała”. W swoim imieniu dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy tworzą ten wspaniały projekt.

koordynator projektu – K. Pinkowicz

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij