Szkolenie nauczycieli
Autor: KK@sp3 13 listopada 2019

  

Na koniec października trenerzy Sari zorganizowali i przeprowadzili lekcję otwartą, dla nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów z naszego powiatu, w ramach programu SOS – Siatkarskie Ośrodki Szkolne. Lekcja miała na celu pokazanie ciekawych rozwiązań ćwiczeń globalnych, zabaw i ich modyfikacji na lekcjach wf, aby uczniowie z chęcią bawili się siatkówką na lekcjach w szkole. W lekcji udział wzięły dziewczyny z Akademii SOS jako grupa pokazowa.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij