Szkolny etap Konkursu Plastycznego „Anioł”
Autor: RS@sp3 29 listopada 2019

Zakończył się szkolny etap Konkursu Plastycznego „Anioł”. Spośród 15 dostarczonych prac wychowawczynie świetlicy, zgodnie z regulaminem konkursu, wybrały 10 prac, które zostały dostarczone do Szkoły Podstawowej Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Żorach. O wynikach laureaci konkursu wraz z opiekunami zostaną poinformowani telefonicznie.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij