DZIEŃ PRAW DZIECKA
Autor: RS@sp3 29 listopada 2019

19 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień zapobiegania przemocy wobec dzieci. Z tej okazji uczniowie klas IV otrzymali ulotki informacyjne dla swoich rodziców.

Proszę nie bij !!! Proszę reaguj kiedy widzisz (słyszysz) przemoc na dziecku !!!

Dzień później czyli 20 listopada wszyscy ubraliśmy się na niebiesko, żeby uczcić Światowy Dzień Praw Dziecka !!! Dzieci mają swoje prawa, ale mają też obowiązki 😉 i wszyscy powinniśmy się wzajemnie szanować.

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij