ANDRZEJKI!!!
Autor: UN 29 listopada 2019
28 listopada 2019 r. uczniowie klasy 2a i 2d wspólnie bawili się na „Wieczorze wróżb andrzejkowych”. Razem z uczniami bawili się z chętni rodzice oraz byłe uczennice naszej szkoły. To właśnie rodzice i starsze koleżanki wcieliły się w rolę wróżek, które przepowiadały przyszłość. Wszyscy uczestnicy bawili się doskonale.

 
 
 
 
 
Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij