Andrzejki w klasie 3a
Autor: DK@sp3 2 grudnia 2019

Dnia 28 listopada odbyły się andrzejki klasy 3a. Kilka uczennic wraz z panią wychowawczynią przygotowało wiele interesujących wróżb. Do najciekawszych należały ciasteczka, w których ukryte były wróżby  oraz taniec  z wylosowaną osobą. Była także wróżba – zawody, dzięki której mogliśmy się dowiedzieć, czym będziemy zajmować się w przyszłości. Oprócz wróżenia była także okazja zjeść coś słodkiego i potańczyć przy utworach  Just Dance. Cały wieczór był wyjątkowy i bardzo udany. Tylko szkoda,  że podczas tej zabawy czas minął tak szybko.

Napisała Amelka z klasy 3a

W czwartek 28 listopada w naszej klasie obchodziliśmy andrzejki. Zabawa rozpoczęła się wróżbą „Koło fortuny” na tablicy multimedialnej. Każdy z nas był ciekawy, jaka przyszłość go czeka. Nie zabrakło również muzyki, przy dźwiękach której wszyscy wspaniale się bawili. Czekał na nas mały poczęstunek i chwila odpoczynku przed kolejnymi wróżbami i tańcami. Były różne wróżby przygotowane przez nas samych, takie jak: serce miłości, ciasteczkowe wróżby, kubeczki czyli wszystko co nas czeka w przyszłości. Zabawa bardzo nam się podobała, możemy tak codziennie. Oczywiście wszyscy pamiętali, że te wróżby to tylko zabawa  i nie należy w nie wierzyć.

Napisała Alinka z klasy 3a

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij