„Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary.”
Autor: DK@sp3 2 grudnia 2019

Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów, wróżb. Andrzejki . Uczniowie klasy 3c już podczas zajęć zapoznali się z tradycjami i zwyczajami dotyczącymi tego święta. Ile emocji  i skrytych nadziei. A po południu przyszedł czas na wróżby i zabawy andrzejkowe z taneczną muzyką w tle. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki z nazwami zawodów w przyszłości, szukał swojej szczęśliwej liczby. Nie zabrakło ustawiania bucików, ciasteczek z wróżbą czy wirującego magicznego koła fortuny.

wych. Teresa Moś

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij