Szkolny Konkurs Plastyczny „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA” dla klas 1-3
Autor: UN 3 grudnia 2019

W środę 27 listopada uczniowie klas 1-3 wzięli udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym  „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”. W konkursie wzięło udział 23 uczniów. Dzieci miały za zadania w ciągu 1 godziny wykonać kartkę z przyniesionych materiałów. Praca zaowocowała pięknymi i niepowtarzalnymi kartkami, z których jury po burzliwej naradzie  wybrało najładniejsze.

Laureatami zostali:

I miejsce w kategorii klas 1 zajął Mikołaj Mazur 1a

I miejsce w kategorii klas 2 zajęła Aleksandra Bulsza 2d

I miejsce w kategorii klas 3 zajęła Amelia Dragon 3a

Zwycięzcy konkursu będą reprezentowali naszą szkolę na konkursie powiatowym 12 grudnia

GRATULUJEMY!!!

Wszystkie prace konkursowe można podziwiać na korytarzu drugiego piętra.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij