Klasa 3a poznaje historię Polski – lapbook
Autor: UN 4 grudnia 2019

Listopad to ważny miesiąc w historii Polski. W tym miesiącu obchodzimy kolejną rocznicę odzyskania niepodległości. Na lekcjach bardzo zaciekawiła nas historia naszego kraju i chcieliśmy się o min jak najwięcej dowiedzieć. Aby nasza wiedza tak szybko na nie wywietrzała nam z głowy postanowiliśmy zrobić lapbooki. To jest taka teczka, którą gdy otworzysz to masz różne zakładki. W zakładkach są różne wiadomości np.: królowie polscy, sławni Polacy, ważne daty, symbole narodowe, stroje regionalne itp. Naszego lapbooka robiliśmy kilka dni poszerzając swoją wiedzę. Na samym początku materiały przygotowała dla nas pani, a potem uzupełnialiśmy własnymi pomysłami np. listą tradycyjnych potraw kuchni polskiej, województw, regionów, rzek. Każdy lapbook i pomysł był bardzo ciekawy i wspaniały . Bardzo spodobała się taka forma nauki. Zachęcam wszystkich do wykonywania takich lapbooków. W końcu najlepiej się uczy przez zabawę.

Napisała Karolina z klasy 3a

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij