Dzisiaj Barbórka-wesoły to dzień
Autor: UN 4 grudnia 2019

Z okazji obchodzonej 4 grudnia „Barbórki”, na zajęciach rozmawialiśmy o ciężkiej pracy górnika. Już wiemy, że to bardzo niebezpieczny, trudny zawód. Opisywaliśmy galowy strój górnika, natomiast czapkę górniczą zwaną  czako zakodowaliśmy.

Uczniowie  klasy 3d

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij