Bożonarodzeniowe cudeńka z gliny
Autor: UN 4 grudnia 2019

Ozdoby bożonarodzeniowe w domu i w szkole pomagają nam wprowadzić się w świąteczny nastrój. Na warsztatach ceramicznych w Studiu Działań Artystycznych ulepiliśmy z gliny choinki i aniołki, które pokazują, jak pięknie można przyozdobić wnętrze na święta. Teraz czekamy na wypalenie w piecu i prezenty świąteczne dla naszych bliskich gotowe.  W końcu coraz bliżej święta 😉 

Uczniowie klasy 3d

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij