Wojewódzki Konkurs Plastyczny ” I POWSTANIE ŚLĄSKIE – galeria plakatu”
Autor: DK@sp3 5 grudnia 2019

Z ponad 100 przepięknych prac, które wpłynęły do organizatora konkursu trzy prace uczennic naszej szkoły zostały wybrane i nagrodzone! II miejsce  ex aequo zajęły Maja Łodziato z kl. 3a, Paulina Rudkiewicz z kl. 3c i Julia Papciak z kl. 3d. Prace można oglądać w galerii w Centrum Przesiadkowym (PKS). Laureatkom serdecznie gratulujemy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij