JESTEŚMY PIERWSZAKAMI – 1 WRZEŚNIA 2014
Autor: admin@sp3 1 września 2014

preview222 

   

         Dzisiejszy dzień był dla nas bardzo ważny i szczególny. Pewnie zapytacie dlaczego? Otóż skończyły się wakacje i rozpoczął się rok szkolny, a my z bijącym sercem ruszyliśmy do pierwszej klasy. Jak się domyślacie każdy z nas zadawał sobie pytanie ,, jak to będzie?” 

W szkole powitała nas pani dyrektor Irena Krzywoń, która odczytywała listy klas pierwszych, Jesteśmy klasą 1d, naszą wychowawczynią została pani Urszula Niziołek. Nasza sala lekcyjna nr 40 mieści się na drugim piętrze, jest bardzo kolorowa. Tak więc od dnia dzisiejszego staliśmy się uczniami klasy 1d Szkoły Podstawowej nr 3 im. Żorskich Twórców Kultury w Żorach. A jak nam w niej będzie? Zobaczymy…

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij