GADU, GADU GODKA
Autor: DK@sp3 5 grudnia 2019

Fest a fest ważne wieści, Liliana Kubaszko na XI Regionalnym Konkursie Gwarowym wygodała I miejsce z czego się fest a fest radujymy. ( Bardzo ważna informacja, Liliana Kubaszko zajęła I miejsce w XI Regionalnym Konkursie Gwarowym z czego się bardzo cieszymy.)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij