Dzień piżamy w 1C
Autor: DK@sp3 5 grudnia 2019

W środę 27 listopada w naszej klasie dołączyliśmy do szkolnej zabawy „Dzień piżamy”. Zabawa była wspaniała. Wszyscy mogliśmy odpocząć na dywanie, posłuchać pięknych baśni wtulając się w ciepłe, mięciutkie koce i poduszki. Miłą atmosferę zapewniała nam dodatkowo wspaniała muzyka relaksacyjna, która towarzyszyła nam w tym dniu podczas zajęć.  Z niecierpliwością czekamy na kolejne akcje, do których chętnie dołączymy.

 K. Pinkowicz

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij