VI miejski konkurs plastyczno-techniczny „Najpiękniejsza bombka świąteczna”
Autor: DK@sp3 5 grudnia 2019

We wtorek 3 grudnia w naszej szkole odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród VI miejskiego konkursu plastyczno-technicznego „Najpiękniejsza bombka świąteczna”, którego celem było przybliżenie i podtrzymanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, rozbudzanie wśród dzieci szeroko pojmowanych zainteresowań plastyczno – technicznych, pobudzanie wyobraźni, fantazji oraz poczucia estetyki. W konkursie wzięło udział wiele szkół z Żor. Wybór był bardzo trudny. Wysoko punktowane były prace, w których użyto jak najmniej gotowych elementów, a uczestnik wykazał się własną pomysłowością. Zanim nastąpiło wręczenie nagród uczniowie wraz ze swoimi opiekunami zobaczyli wspaniałe przedstawienie przygotowane przez uczniów naszej szkoły z klasy 1b, które przybliżyło nam magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie zasiedli do poczęstunku, by po chwili poznać zwycięzców tego wspaniałego konkursu.

Zwycięzcy konkursu to:

I miejsce Maja Żelazko z SP16 i Jakub Dobosz z SP13

II miejsce Patryk Owcarz z SP Żorek i Iga Mieszczak z SP3

III miejsce Anna Walczyńska z SP3 i Maksymilian Michałek z SP13

Wyróżnienia otrzymali:

Miłosz Motyka z SP13, Aleksander Wałach z SP16, Iga Kuczera z SP16 i Małgorzata Duma również z SP16.

Gratulujemy!

Uczestnicy konkursu byli zachwyceni wspaniałymi nagrodami, które mogliśmy przygotować dzięki wspaniałym sponsorom. Szczególne podziękowania kierujemy do:

Urzędu Miasta w Żorach, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Spółki Nowe Miasto oraz Rady Rodziców, która działa przy naszej szkole.

Organizatorzy konkursu: M. Oparowska-Kozyra, M. Marczak, M. Muras, K. Pinkowicz

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij