Kalendarz adwentowy z elementami kodowania – tydzień 1
Autor: RS@sp3 9 grudnia 2019

Uczniowie biorący udział w zajęciach kółka informatycznego w pierwszym tygodniu grudnia wykonali następujące zadania:

– Kalendarz adwentowy z zadaniami na każdy dzień w postaci kodów QR,

– Przybądź Święty Mikołaju – zakodowana trasa w kształcie worka Świętego Mikołaja,

– O czym Mikołaj pamiętać powinien – pokonanie trasy dla robotów, zgodnie ze wskazanymi warunkami,

– Barbórka – zakodowana trasa w kształcie czapki górnika,

– Zimowo, świątecznie, kolorowo – kreatywne tworzenie tras dla robotów Ozobot,

– Mikołajki – zakodowana trasa z prezentami.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij