Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
Autor: RS@sp3 9 grudnia 2019

KONKURS NA ŚWIĄTECZNĄ GRAFIKĘ KOMPUTEROWĄ

 

Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych uczniów z klas 4-5.

– Pracę wykonujemy samodzielnie w programie Paint.

– Czas przewidziany na wykonanie grafiki wynosi 30 minut.

– Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 grudnia.

 

Konkurs odbędzie się 12 grudnia (czwartek), o godz. 15.15 w sali nr 35.

Chętnych prosimy o zapisywanie się do 10 grudnia!

 

Organizatorzy: p. Anna Góras

                            p. Renata Skóra

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij